Jdi na obsah Jdi na menu
 


TERMOLUX

Pro firmu TERMOLUX poskytujeme obchodní zastoupení pro kraj Vysočina.

TERMOLUX: již více než 25 let jsou přímým výrobcem plastových PVC profilů, ze kterých pro Vás vyrábí prvotřídní česká okna a dveře TERMOLUX. Máte tak jistotu čistých, nešizených surovin a poctivé práce tradičního a zkušeného výrobce oken.

Plastová okna a balkonové dveře si vyrábí z vlastních, pevně vyztužených,      7 komorových profilů nejvyšší A třídy. Které jsou pro Vaši bezpečnost a pohodlí opatřené precizním celoobvodovým kováním WinkHaus activPilot doplněným okenní klikou Hoppe Secustic s bezpečnostní funkcí a mikro ventilací.

Tepelnou pohodu, světlo a krásný výhled Vám přinesou hluboce zapuštěná izolační dvojskla nebo nadstandardní trojskla s U g jen 0,6 W/ (m 2 K). Zvýšení tepelných úspor, omezenírosení skel a krásný design oken navíc zvýrazní meziskelní TGIrámečky barevně shodné s barvou těsnění. Okna TERMOLUXvybavená trojsklem a TGIrámečkem tak dosahují o 10% lepších tepelných vlastností.


Vchodové dveře jsou vyrobeny z robustních, 5 komorových profilů vlastní výroby. Použitím speciálních profilů s masivní ocelovou výztuhou je zajištěna potřebná pevnost a stabilita i u často namáhaných dveří. Nejvyšší profilová A třída, zdravotní nezávadnost a ekologická výroba bez využití recyklátů je i zde samozřejmostí.
Cílem je vytvořit dokonalé dveře , které budou po dlouhé léta krásnou vizitkou Vašeho domu a přitom Vám svým zpracováním dají jistotu bezpečí a funkčnosti. Proto je použito pouze dveřní kování světových značek WinkHausa G-U spolu s nejkvalitnějšími duralovými panty značky Dr. Hahn a ověřené bezpečnostní zámkové vložky třídy 3 a více.


Plastová okna a dveře TERMOLUX jsou certifikována v programu Nová zelená úsporám, překonala náročné testy v laboratořích a zkušebnách, a především si získala důvěru Vás, spokojených zákazníků.